Detailing zewnętrzny

271859109_4827324640692547_5530085043140837088_n

Kosmetyka samochodowa to synonim auto detailingu, który podkreśla jedną z najważniejszych zasad, jakich się trzymamy - do odnawiania samochodów używamy kosmetyków, ale tylko tych od sprawdzonych producentów, którym ufamy.

Nasze doświadczenie związane z wieloletnią pracą w studiu detailingowym pozwala nam świadomie wybierać na różnorodnym rynku preparatów do auto detailingu. Kiedy zlecasz nam kosmetykę samochodową, zależy nam, aby nadać mu wygląd możliwie najbardziej zbliżony do tego, który miał wyjeżdżając z salonu.

Nie szczędzimy wówczas wysiłków i z taką samą dokładnością pielęgnujemy nadwozie i wnętrze pojazdu. O tym jak kompleksowo podchodzimy do procesu auto detailingu, upiększając auta oddawane w nasze ręce, świadczy liczne grono zadowolonych klientów z Koszalina i okolic.

Auto detailing

to znacznie więcej niż renowacja lakieru i sprzątanie wnętrza. W naszym rozumieniu to podjęcie wszelkich możliwych starań, które doprowadzą Twój samochód do stanu dorównującego nowemu modelowi prosto z salonu.

Dziś ważne jest

też utrwalenie nieskazitelnego wyglądu na lata i zabezpieczenie samochodu przed warunkami atmosferycznymi.

Pozbywamy się

również zanieczyszczeń eksploatacyjnych i osadu od klocków hamulcowych, asfaltu i śladów po owadach. Elementy auta, które nie powinny ulec zamoczeniu zdejmujemy przed myciem detailingowym lub zabezpieczamy je przed dostępem wody.

Dobieramy odpowiednie metody pracy adekwatnie do stanu i rodzaju lakieru zastosowanego w pojeździe. Korekta lakieru podczas auto detailingu przebiega następująco:

Przygotowanie auta do prac

oklejamy wszelkie elementy z tworzywa sztucznego, szczeliny i gumy taśmą maskującą. Zabezpieczamy komorę silnika, komorę wlewu paliwa i ościeża przed zapyleniem.

Polerowanie karoserii

usuwamy rysy i zmatowienia powstałe na skutek codziennej eksploatacji pojazdu.

Kontrola efektów

jeśli zachodzi potrzeba, powtarzamy czynności aż do skutku.

Zabezpieczenie lakieru

na życzenie Klienta nakładamy na karoserię wosk, powłokę ceramiczną, powłokę elastomerową lub inne zabezpieczenie, żeby efekty auto detailingu na długo pozostawały widoczne.